02188814622
09363548118

خدمات سئو

خدمات سئو

خدمات سئو :آیا به دنبال بهبود سئو وب‌سایت خود هستید؟ آژانس دیجیتال مارکتینگ تیکینو با تیم متخصص سئو می‌تواند به شما کمک کند. تیم ما با استفاده از تکنیک‌های روز سئو و بهینه‌سازی سایت، کسب و کار شما را در هر زمینه‌ای به مخاطبانتان معرفی کند و برند شما را در فضای وب گسترش دهد.

تیم سئو آژانس دیجیتال مارکتینگ تیکینو با نمونه کارهای بزرگ و موفق در انواع زمینه‌ها، می تواند خدمات سئو حرفه‌ای را به مشتریان ارائه می‌دهد. خدمات ما شامل تحلیل رقبا، آنالیز سایت از نظر محتوایی و فنی، برندسازی و بهبود سئو خارجی و غیره است. ما در زمینه‌های مختلف مانند سایت‌های شرکتی، گردشگری، فروشگاهی نیز فعالیت داریم.

خدمات سئو

خدمات سئو (SEO) چیست؟

خدمات سئو، مجموعه اقداماتی است که برای بهبود جایگاه و رتبه وب‌سایت در نتایج جستجوی گوگل و سایر موتورهای جستجو انجام می‌شود. سئوکاران، افرادی هستند که با انجام این اقدامات، سعی در بهبود جایگاه و رتبه وب‌سایت در نتایج جستجو دارند. خدمات سئو به دو دسته سئو سفید و سئو سیاه تقسیم می‌شوند.

سئو سفید شامل فعالیت‌هایی است که با رعایت قوانین و استانداردهای گوگل و سایر موتورهای جستجو انجام می‌شود. این فعالیت‌ها شامل بهینه‌سازی محتوا، ساختار سایت، استفاده از برچسب‌های HTML، لینک‌سازی معتبر و بهبود سرعت بارگذاری صفحات می‌شود. خدمات سئو سفید معمولاً ماندگار هستند و بهبود پایداری رتبه وب‌سایت را به همراه دارند.

در مقابل، سئو سیاه شامل اقداماتی است که هدفشان فریب دادن گوگل و عدم پیروی از قوانین و الگوریتم‌های موتورهای جستجو است. این اقدامات شامل استفاده از تکنیک‌های غیرقانونی، تولید محتوای کپی، خرید لینک‌های غیرمعتبر و سایر روش‌های غیرقانونی می‌شود. اما باید توجه داشت که خدمات سئو سیاه معمولاً با پنالتی و شناخته شدن وب‌سایت توسط گوگل همراه است و رویکردی پایدار ندارند.

به طور خلاصه، سئو به مجموعه اقداماتی گفته می‌شود که با هدف بهبود جایگاه و رتبه وب‌سایت در نتایج جستجو انجام می‌شود. سئو سفید با رعایت قوانین و استانداردهای گوگل انجام می‌شود و ماندگاری بالایی دارد، در حالی که سئو سیاه با عدم پیروی از قوانین و استفاده از تکنیک‌های غیرقانونی، مشکلات پنالتی و عدم پایداری را به همراه دارد.

سئو سایت خود را به آژانس دیجیتال مارکتینگ تیکینو بسپارید.

همین حالا تماس بگیرید:2246-8881-021 8118-354-0936

خدمات SEO حرفه ای یک ضرورت برای کسب و کارهای اینترنتی

در دنیایی که استفاده از گوشی‌های هوشمند و اینترنت نقش حیاتی دارند، کاربران بیش از پیش به خدمات اینترنتی وابسته شده‌اند. آن‌ها به دنبال خدمات، کالاها و اطلاعات مورد نیاز خود نه تنها از گوگل، بلکه از بی‌شمار سایت و شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند. در نتیجه، خدمات سئو و بهینه‌سازی سایت برای وب‌سایت‌ها ضروری است؛ زیرا کاربران از طریق این منابع اطلاعاتی معتمد جستجوهای خود را انجام می‌دهند. گوگل، به‌عنوان یکی از معتبرترین موتورهای جستجو، معیارهای متعددی برای رتبه‌بندی بهترین وب‌سایت‌ها را تعیین کرده است. از جمله عوامل مهم در سئو سایت می‌توان به طراحی گرافیکی جذاب و پشتیبانی مناسب سایت، سرعت بارگذاری بالا و رفع خطاهای سایت اشاره کرد. اما بگذارید وب‌سایت شما هر چقدر هم حرفه‌ای طراحی شده باشد، اگر در نتایج جستجوی گوگل به بالا نرسد، تأثیری در پیشرفت کسب و کار شما نخواهد داشت. به همین دلیل، بهتر است خدمات سئو را سفارش داده و رتبه وب‌سایت خود را در گوگل ارتقا دهید. متخصصان سئو آژانس دیجیتال مارکتینگ تیکینو مراحل بهینه‌سازی سایت را به‌طور کامل و به زبان ساده برای شما تشریح می‌کنند. آن‌ها به شما کمک می‌کنند تا وب‌سایت خود را از نظر سئو ارزیابی کنید و در صورت مواجهه با هرگونه مشکل، راهنمایی لازم را بهترین شکل ارائه دهند.

مراحل خدمات سئو (SEO) حرفه ای

تحقیق کلمات کلیدی

استفاده هدفمند از کلمات کلیدی می‌تواند تأثیر قابل توجهی در دستیابی به اهداف کسب و کار شما داشته باشد. تیم سئو آژانس دیجیتال مارکتینگ تیکینو، با تجربه بالایی در زمینه سئو و بهینه‌سازی سایت، بهترین کلمات کلیدی را با توجه به رفتار و نیازهای مخاطبان شما شناسایی می‌کنند و در طول انجام پروژه سئو، آنها را توسعه و بهبود می‌بخشند.

تحلیل و طراحی ساختار سایت و استراتژی

دستیابی به رتبه‌های برتر در نتایج گوگل یک نبرد است که شما با رقبای خود دارید. برای پیروزی در این نبرد، باید استراتژی مناسبی را در نظر بگیرید. طراحی یک استراتژی سئو به اهمیت بسیاری برخوردار است، زیرا این استراتژی بر اساس منابع سازمان شما و همچنین منابع رقبا طراحی می‌شود. در واقع، شما باید عواملی مانند کلمات کلیدی مورد استفاده، بهبود سرعت بارگذاری صفحات، بهبود طراحی و رابط کاربری، ایجاد محتوای ارزشمند و بهبود ساختار سایت را در نظر بگیرید تا بتوانید در رقابت با سایر رقبا، جایگاه مناسبی در نتایج جستجوی گوگل داشته باشید.

بهینه سازی ساختار سئو داخلی (از نظر فنی و محتوایی) 

در سئو داخلی، تلاش می‌کنند صفحات وب سایت را برای موتورهای جستجو بهینه کنند و با شناسایی مشکلات فنی، آنها را رفع کنند. در این روش، تمرکز بر بهینه‌سازی محتوا و کدهای HTML وب سایت قرار دارد. طراحی صفحات باید به گونه‌ای باشد که سرعت بارگذاری صفحه افزایش یابد و همه امکانات مورد نیاز مخاطب به ساده‌ترین شکل ممکن در دسترس او قرار گیرد. برخی از موارد مهم در سئو داخلی شامل لینک‌های داخلی، ساختار آدرس صفحات، انتخاب نام و صفت مناسب برای تصاویر (Alt Tags)، تگ‌های هدینگ، کلمات کلیدی، سرعت سایت و غیره است.

طراحی استراتژی های سئو خارجی 

سئو خارجی به مجموعه‌ای از عوامل و فاکتورهایی اطلاق می‌شود که به جنبه‌های خارج از محیط سایت اشاره دارند و در ارتقای جایگاه سایت در نتایج جستجو کمک می‌کنند. اهمیت بسیار بالایی به سئو خارجی از دید موتورهای جستجو اعطا می‌شود. در واقع، میزان محبوبیت و تأثیر یک سایت در فضای وب با سئو خارجی مشخص می‌شود. اگر سئو خارجی به طور طبیعی انجام شود، نتایج بسیار خوبی به همراه خواهد داشت. با وجود تغییرات مداوم الگوریتم‌های گوگل، سئو خارجی همچنان اهمیت خود را حفظ کرده است و بسیاری از کارشناسان باور دارند که اجرای صحیح این روش سئو می‌تواند در ارتقای رتبه سایت تأثیر چشمگیری داشته باشد.

خدمات سئو آژانس دیجیتال مارکتنیگ تیکینو

خدمات سئو و بهینه‌سازی وب سایت از طریق سرویس‌های سئو و بهینه‌سازی آژانس دیجیتال مارکتینگ تیکینو به همه کسب و کارها و وب سایت‌ها ارائه می‌شود. این خدمات شامل ایجاد و طراحی سایت با رویکرد سئو، بهبود عملکرد و بهینه‌سازی سایت می‌باشد. که شامل:

1- خدمات سئو برای سایت های گردشگری

ساختار سایت برای شرکت‌های گردشگری بسیار حائز اهمیت است، زیرا هدف اصلی این سایت‌ها، مشتریان را متقاعد به خرید و استفاده از خدمات گردشگری می‌کنند. بنابراین، نحوه هدایت کاربران، تولید محتوا، لینک‌سازی و سایر عوامل برای آژانس‌های گردشگری و شرکت‌های هواپیمایی بسیار اهمیت دارند. حوزه گردشگری یک حوزه پر رقابت است و برای موفقیت در این صنعت، سئو حرفه‌ای سایت ضروری است. آژانس دیجیتال مارکتینگ تیکینو تجربه‌ی بسیاری در زمینه سئو سایت‌های گردشگری داشته است.

۲- خدمات سئو برای سایت های شرکتی

امروزه تقریباً همه شرکت‌ها یک وب‌سایت دارند، زیرا داشتن حضور آنلاین و محتوای دیجیتال به آن‌ها اعتبار می‌بخشد. سئو حرفه‌ای سایت باعث جذب مشتریان می‌شود و به آنها اطلاعات لازم را در اختیار می‌گذارد. بنابراین، دیده شدن در فضای وب برای شرکت‌ها امری بسیار حیاتی است. متخصصان آژانس دیجیتال مارکتینگ با تدوین استراتژی‌های بازاریابی، این فرایند را بهبود می‌دهند.

۳- خدمات سئو برای سایت های فروشگاهی

بقای فروشگاه‌های آنلاین به دیده شدن در فضای مجازی بستگی دارد. سئو، به عنوان راهکاری ارزان و قابل اعتماد، برای بازاریابی فروشگاه‌های آنلاین بسیار مهم است. داشتن یک برنامه مدون برای سئو و بهینه‌سازی سایت، تولید محتوا، تحقیق درباره کلمات کلیدی، بهبود ساختار سایت و سایر اقدامات ضروری، باید به صورت مداوم انجام شود. آژانس دیجیتال مارکتینگ تجربه‌های موفق زیادی در زمینه سایت‌های فروشگاهی دارد.

نمونه کار های سئو

فرم درخواست مشاوره